Non Vi | Soňa Miklová

I přestože mě střední škola vyučila kadeřnicí, práce zdravotní masérky mě vždy velmi lákala a inspirovala k potřebě pomáhat tímto způsobem druhým lidem.

Absolvovala jsem kurz akreditovaného zdravotního maséra. Poté jsem s nadšením nastoupila do lázní, které byly zaměřené především na pohybový aparát a pokožku. Zde jsem se naučila například i práce lázeňské sestry, práce s vodoléčbou a elekroléčbou. Moje praxe po dobu tří let a zkušenosti denně minimálně s deseti paciety, bez ohledu na pohlaví a věk mi byly podnětem se v tomto oboru dále rozvíjet.

Úspěšně jsem absolvovala kurz Dornovy metody, reflexní terapii plosky, baňkování, kurzy s relaxačními a detoxikačními účinky a moji oblíbenou lymfodrenáž. Nevěřila jsem, jak je tato technika velmi účinná a mile překvapující. Stále více chci poznávat lidské tělo, pomáhat druhým a učit se novým věcem. 

logo OPIK

Realizovali jsme projekt „Vývoj informačního systému“, pro který jsme využili OP PIK. Projekt je spolufinancován Evropskou unií a napomohl návrhu a vzniku nového sofistikovaného informačního systému, jehož součástí je analýza a návrh architektury informačního systému a vývoj betaverze.

©2019 non vi | Tvorba www stránek Martin Lutonský