Non Vi | program BENEFIT

Non Vi benefity v Non Vi FYZIOCENTRU

Masáže v komfortním prostředí po individuální domluvě se zaměstnanci.

Ručníkový a pitný servis je poskytován zdarma.

Objednávky je možné vyřizovat telefonicky nebo on-line na základě denně aktualizovaného přehledu volných termínů.

Před vlastní masáží je možné využít sprchu v přilehlé koupelně.

Non Vi benefity na pracovišti zaměstnanců

Masáže poskytujeme po domluvě se zaměstnavatelem i přímo na pracovišti.

Benefitní program externích služeb uzpůsobujeme na míru. 

přínos fyzioterapeutické péče o svého zaměstnance 

Proč je naše péče o zaměstnance prospěšná i pro samotného zaměstnavatele?

Systém zaměstnanců firmy je ve své podstatě velmi podobný systému svalů těla. Dobře fungující, vitální, spokojený a zdravý zaměstnanec je pro firmu stejně prospěšný jako dobře fungující, vitální a zdravý sval pro tělo. Naproti tomu zatuhlý, zkrácený, přetížený nebo oslabený sval snižuje kondici celého systému, zrovna tak jako nespokojený, unavený, přetížený nebo málo pracovně vytížený zaměstnanec. Jednotlivé svaly se upínají na kosti - nosnou a pevnou složku pohybového systému. I každá firma má svou strukturu - kostru pracovních míst - na níž se upínají jednotliví zaměstnanci.

Non vi fyzioterapií učíme naše klienty hlubšímu pochopení důležitosti každého jednotlivého svalu a neodmyslitelné propojenosti mezi nimi. V podvědomé rovině vedeme k hlubšímu pochopení vztahů mezi kolegy na pracovišti a k vyššímu sebevědomí poznáním vlastní důležitosti a prospěšnosti pro svého zaměstnavatele. Pečujeme především o přetížené svaly (= zaměstnance) tak, aby se tělo (= firma) jako celek pohybovalo uvolněněji, se sníženou celkovou spotřebou energie (= ekonomičtěji) a s chutí.

logo OPIK

Realizovali jsme projekt „Vývoj informačního systému“, pro který jsme využili OP PIK. Projekt je spolufinancován Evropskou unií a napomohl návrhu a vzniku nového sofistikovaného informačního systému, jehož součástí je analýza a návrh architektury informačního systému a vývoj betaverze.

©2023 non vi | Tvorba www stránek Martin Lutonský