Non Vi | Monika Pažourková

Masáže v současné době provádím především v Non Vi studiu regenerace.

masáže jako neodmyslitelná součást vrcholového sportu

S masážemi jsem se ve svém životě mnohokrát setkávala jako profesionální hráčka házené, 12 let jsem hrála v nejvyšší soutěži žen. Do podvědomí se mi tedy dostaly především jako možnost odstranění únavy, rozložení napětí, zklidnění mysli. Po skončení mé aktivní kariéry si se mnou "osud" pohrál a postavil za masérský stůl.

se svaly klienta se domlouvám, nedohaduji

Osobně jsem velmi ráda, že již od samého začátku mé kariéry masérky znám i jiné rozměry masáží, než jen fyzické hnětení svalů, které nutně po čase musí vést k zautomatizování masáží a vnímání klienta jen jako dalšího z řady kusů na běžícím páse. Masáže jsou pro mě určitou formou komunikace, učím se naslouchat tělu, přijímám jej s respektem. Nesnažím se za každou cenu natlačit svaly do uvolnění. Tedy do stavu, o kterém se já mohu domnívat, že by mohl být lepší.

 

logo OPIK

Realizovali jsme projekt „Vývoj informačního systému“, pro který jsme využili OP PIK. Projekt je spolufinancován Evropskou unií a napomohl návrhu a vzniku nového sofistikovaného informačního systému, jehož součástí je analýza a návrh architektury informačního systému a vývoj betaverze.

©2019 non vi | Tvorba www stránek Martin Lutonský